आजमिति २०८० साल माघ २ गते तदअनुसार जनवरी १६, २०२४ मंगलबार, शुक्लपक्षको सत्तमी तिथि, रेवती नक्षत्र, परिध योग । यो योगमा शत्रुको विरूद्ध गरेको कार्यबाट सफलता पाईने विश्वास छ । आज ऋण लेनदेन बाहेक अन्य शुभ कार्यहरू गर्न राम्रो छ ।

 

• अभिजित् मुहूर्त: बिहान ११:५३ देखि १२:३५ सम्म,

• काठमाण्डौंमा सुर्योदय: बिहान ०६:५६

• सुर्यास्त: बेलुका ०५:३० बजे 

 

 वैदिक ज्योतिषशास्त्र अनुसारको आजको राशिफल। 

 

• मेष (चु, चे, चो, ला, लि, लु, ले, लो, अ) : तपाईंको स्वास्थ्य राम्रो रहनेछ। तपाईंलाई आफ्नो काममा उन्नति र सफलता मिल्नेछ। तपाईंको परिवारमा शान्ति र सुख रहनेछ। तपाईंलाई मायालु व्यक्ति प्राप्त हुनेछ। तपाईंको शुभ अंक ९ र शुभ रंग रातो हो।

 

• वृष (इ, उ, ए, ओ, बा, बि, बु, बे, बो) : तपाईंको स्वास्थ्यमा कुनै ठूलो समस्या आउने छैन। तपाईंलाई आर्थिक लाभ र धन सम्पत्ति बढ्नेछ। तपाईंको परिवारमा आपसी सम्झौता रहनेछ। तपाईंलाई मायाको कुरामा धोका खानु पर्ने सम्भावना छैन। तपाईंको शुभ अंक ६ र शुभ रंग हरियो हो।

 

• मिथुन (का, कि, कु, घ, ङ, छ, के, को, ह) : तपाईंको स्वास्थ्यमा ध्यान दिनुहोस्। तपाईंलाई आफ्नो काममा चुनौतीहरू सामना गर्नुपर्नेछ। तपाईंको परिवारमा कुनै विवाद वा असन्तोष हुन सक्छ। तपाईंलाई मायाको कुरामा निराशा हुन सक्छ। तपाईंको शुभ अंक ५ र शुभ रंग पहेलो हो।

 

• कर्कट (हि, हु, हे, हो, डा, डि, डु, डे, डो) : तपाईंको स्वास्थ्य उत्तम रहनेछ। तपाईंलाई आफ्नो काममा नयाँ अवसर र सम्मान मिल्नेछ। तपाईंको परिवारमा प्रेम र सहयोग रहनेछ। तपाईंलाई मायाको कुरामा खुशी र सन्तोष मिल्नेछ। तपाईंको शुभ अंक २ र शुभ रंग नीलो हो।

 

• सिंह (मा, मि, मु, मे, मो, टा, टि, टु, टे) : तपाईंको स्वास्थ्यमा कुनै ठूलो समस्या आउने छैन। तपाईंलाई आफ्नो काममा उत्कृष्ट प्रदर्शन गर्न सक्नुहुनेछ। तपाईंको परिवारमा आनन्द र उल्लास रहनेछ। तपाईंलाई मायाको कुरामा विश्वास र वफादारी मिल्नेछ। तपाईंको शुभ अंक १ र शुभ रंग सुनौलो हो।

 

• कन्या (पा, पि, पु, पे, पो, ष, ण, ठ, पे) : तपाईंको स्वास्थ्यमा नियमितता र सचेतना राख्नुहोस्। तपाईंलाई आफ्नो काममा कठिन परिश्रम र बुद्धिमानी देखाउनुपर्नेछ। तपाईंको परिवारमा कुनै विवाद वा असन्तोष हुन सक्छ। तपाईंलाई मायाको कुरामा धोका खानु पर्ने सम्भावना छैन। तपाईंको शुभ अंक ३ र शुभ रंग खैरो हो।

 

• तुला (रा, रि, रु, रे, रो, ता, ति, तु, ते) : तपाईंको स्वास्थ्य राम्रो रहनेछ। तपाईंलाई आफ्नो काममा नयाँ अवसर र सम्मान मिल्नेछ। तपाईंको परिवारमा प्रेम र सहयोग रहनेछ। तपाईंलाई मायाको कुरामा खुशी र सन्तोष मिल्नेछ। तपाईंको शुभ अंक ७ र शुभ रंग गुलाबी हो।

 

• वृश्चिक (तो, ना, नि, नु, ने, या, यि, यु, ये) : तपाईंको स्वास्थ्यमा कुनै ठूलो बिग्री आउने छैन। तपाईंलाई आफ्नो काममा उत्कृष्ट प्रदर्शन गर्न सक्नुहुनेछ। तपाईंको परिवारमा आनन्द र उल्लास रहनेछ। तपाईंलाई मायाको कुरामा विश्वास र वफादारी मिल्नेछ। तपाईंको शुभ अंक ४ र शुभ रंग कालो हो।

 

• धनु (भ, ध, फ, ढ, ठ, ये, यो, भा, भि) : तपाईंको स्वास्थ्यमा ध्यान दिनुहोस्। तपाईंलाई आफ्नो काममा चुनौतीहरू सामना गर्नुपर्नेछ। तपाईंको परिवारमा कुनै विवाद वा असन्तोष हुन सक्छ। तपाईंलाई मायाको कुरामा निराशा हुन सक्छ। तपाईंको शुभ अंक ८ र शुभ रंग बैजनी हो।

 

• मकर (भो, जा, जि, खी, खू, खे, खो, गा, गि) : तपाईंको स्वास्थ्य उत्तम रहनेछ। तपाईंलाई आफ्नो काममा नयाँ अवसर र सम्मान मिल्नेछ। तपाईंको परिवारमा प्रेम र सहयोग रहनेछ। तपाईंलाई मायाको कुरामा खुशी र सन्तोष मिल्नेछ। तपाईंको शुभ अंक १० र शुभ रंग नीलो हो।

 

• कुम्भ (गु, गे, गो, सा, सि, सु, से, सो, दा) : तपाईंको स्वास्थ्यमा कुनै ठूलो समस्या आउने छैन। तपाईंलाई आर्थिक लाभ र धन सम्पत्ति बढ्नेछ। तपाईंको परिवारमा आपसी सम्झौता रहनेछ। तपाईंलाई मायाको कुरामा धोका खानु पर्ने सम्भावना छैन। तपाईंको शुभ अंक ११ र शुभ रंग सेतो हो।

 

• मीन (दी, दु, थ, झ, ञ, दे, दो, चा, चि) : तपाईंको स्वास्थ्यमा नियमितता र सचेतना राख्नुहोस्। तपाईंलाई आफ्नो काममा कठिन परिश्रम र बुद्धिमानी देखाउनुपर्नेछ। तपाईंको परिवारमा कुनै विवाद वा असन्तोष हुन सक्छ। तपाईंलाई मायाको कुरामा धोका खानु पर्ने सम्भावना छैन। तपाईंको शुभ अंक १२ र शुभ रंग पहिलो हो ।

 

राशिफलमा राम्रो नराम्रो जे लेखेको भएका पनि तपाई आफ्नो नियमित कार्यबाट विचलित नहुनुहोला । राशिफल भनेको तपाईँको जन्मकुण्डलीमा रहेको चन्द्रमाको राशिलाई लिएर हाल भएका ग्रहहरूको अबस्थालाई हेरेर तयार गरीएको हुन्छ । जन्मकुण्डलीको अन्य आठ ग्रहको अवस्था युती, दृष्टि, भाव, उच्च, नीच, आदि कुराहरूले फरक पर्न सक्छ । निर्णय गर्दा तपाईंको आफ्नै अन्तर्ज्ञान र निर्णय प्रयोग गर्न सधैं महत्त्वपूर्ण छ।

 

 

राशिफल लेखक युवा ज्योतिष जनक खड्का, वैदिक ज्योतिषका विज्ञ मानिन्छन् उनि ज्योतिष परामर्श केन्द्रको सञ्चालक समेत हुन्।

 

 

कुनै सल्लाह, सुझाव वा प्रतिकृयाको लागि nepaleditor.com@gmail.com मा इमेल पठाउन सक्नुहुन्छ ।